See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: KS/2023:742 Upphandling- Digital arbetsplats
Beskrivning: Partille kommun bjuder in till ansökan om att delta i upphandlingen Digital arbetsplats som tjänst där Digitala enheter och produktnära tjänster kommer anskaffas.
Intern identifierare: KS/2023:742
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000