2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenad Ombyggnad Amasonen 3 för Länsstyrelsen
Beskrivning: Upphandlingen omfattar total ombyggnation och lokalanpassning av Länsstyrelsens lokaler på Östgötagatan 3 i Linköping, samt teknisk upprustning av befintlig byggnad.
Intern identifierare: 14824-2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Byggentreprenad Ombyggnad Amasonen 3 för Länsstyr.