See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar
Beskrivning: Upphandlingen avser fruktkorgar och leverans av dessa till kommunens arbetsplatser.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113128:Lot:1