564109-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvara för databas och operativsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling lärplattform för förskola
Referensnummer: 2.5.1-4414/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48600000 Programvara för databas och operativsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lårplattform för förskolan i Stockholms stad.