2. Förfarande
Förfarande
Titel: Motorfordonsförsäkring
Beskrivning: Hylte kommun inbjuder er att inkomma med anbud avseende motorfordonsförsäkring.
Föregående meddelande: 456747-2022
Intern identifierare: 2022 KS0281
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000