2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och service av växter kontor
Beskrivning: Hyra av växter inklusive service, samt service av växter ägda av Malmö stad
Intern identifierare: STK-2024-1223
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hyra och service av växter kontor