See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avveckling av The Svedberg-laboratoriet (TSL)
Beskrivning: Demontering, transport och hantering av avfall från The Svedberg-laboratoriet (TSL)
Intern identifierare: UH2023/46
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98391000 Avveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 14630000 Slagg, krats, järnspill och -skrot, 45111200 Förberedande anläggningsarbeten och rivning, 45111300 Demonteringsarbeten, 75123000 Fastighetsförvaltning, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Demontering och segmentering
Beskrivning: Demontering och segmenterings tjänster
Intern identifierare: Demontering och segmentering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: transport och hantering av avfall
Beskrivning: transport och hantering av avfall
Intern identifierare: transport och hantering av avfall
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Betongarbeten
Beskrivning: Betongarbeten
Intern identifierare: Betongarbeten