56416-2025 - Resultat
Sverige – Socialvård – HVB Barn och unga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHVB Barn och unga
BeskrivningUpphandling av HVB barn och unga.
Föregående meddelande077610-2022
Intern identifierare2021/KSUH 0085
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000