Huvudsaklig CPV-kod 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlande myndigheter
Karlskrona kommun org nr 212000-0829Affärsverken Karlskrona AB 556049-4733Affärsverken Elnät i Karlskrona AB 556532-0834Affärsverken Energi AB 556086-1618Räddningstjänsten Östra Blekinge 222000-1255Blekinge Museum 835000-6113
Produkten/Tjänsten
Upphandlingen avser xxx
(beskriv kortfattat men tydligt)