2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt kött, charkuteri och korvprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser Ronneby kommuns behov av färskt kött, charkuteri och korvprodukter enligt upphandlingsdokumentet. Upphandlingen ska resultera i ramavtal.
Intern identifierare: 24/44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Färskt kött, charkuteri och korvprodukter (1)