564391-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom – Mäklartjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMäklartjänster
BeskrivningUpphandlingen avser mäklartjänster för succesiva avrop under avtalstiden.
Intern identifierareKS-2024-01229
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 70120000 Köp och försäljning av fastigheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde A - Osby Kommun, Östra Göinge kommun
BeskrivningMäklartjänster
Intern identifierareAnbudsområde A - Osby Kommun, Östra Göinge kommun
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde B - Hörby kommun
Intern identifierareAnbudsområde B - Hörby kommun
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde C - Bromölla kommun
Intern identifierareAnbudsområde C - Bromölla kommun