564418-2023 - ÄndringSverige-Sjöbo: Teknisk besiktning och provning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenad Kyla
Referensnummer: 23/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen består av löpande och planerade arbeten gällande kyla, samt årligt kontroll och läcksökning mot årsrapportering av köldmedium.