See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1059 Omhändertagande av brännbart material
Beskrivning: Denna upphandling avser omhändertagande av hushålls- och verksamhetsavfall för förbränning. Samt option avseende transport av avfallet från Beställaren i Södertälje till förbränningsanläggningen.
Intern identifierare: TI 2025-1059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Avser båda delområden
Intern identifierare: TI 2025-105
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Beskrivning: Avser delområde A
Intern identifierare: TI 2025-1059A
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B
Beskrivning: Avser delområde B
Intern identifierare: TI 2025-1059B