Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Från uppdrag: Ramavtal avseende tjänsten kommissionär
Referensnummer: 20FMV6023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende tjänsten kommissionär
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen