564554-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Jönköping: Diverse möbler och utrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ergonomiska arbetshjälpmedel
Referensnummer: RJL 2021/2129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39150000 Diverse möbler och utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ergonomiska arbetsmiljömedel som exempelvis ergonomiskt pekdon, rollermouse och ståmattor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30237200 Datortillbehör, 39531000 Mattor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen