Denna upphandlingsannons utgör en inbjudan till intresserade bolag att ansöka om att få delta i Region Blekinges upphandling avseende system för patientövervakning till Blekingesjukhusets hälso- och sjukvårdsverksamheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 122 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33195000 Patientövervakningssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen