See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Montering/reparationer och underhåll för lekplatsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal för installation/utbyte och reparation av lekplatsutrustning I uppdraget ingår markarbeten för installation, montering av ny eller utbyte av befintlig lekplatsutrustning samt reparation/åtgärd efter besiktning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50870000 Reparation och underhåll av lekplatsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97374:Lot:1