564721-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Luftvärmare – Ramavtal för Värmare för små och stora skyddstält
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för Värmare för små och stora skyddstält
BeskrivningMSB avser upphandla värmare för att värma upp containertält till räddningstjänst under höjd beredskap.
Intern identifierare25/215
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39721310 Luftvärmare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000