2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem Chefskonsulter
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för Chefskonsulter. Det dynamiska inköpssystemet avser Chefskonsulter inom följande områden: socialförvaltningen, serviceförvaltningen, kommunledningskontoret och barn- och utbildningsförvaltningen.
Intern identifierare: 21/064
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: DIS Chefskonsulter - socialchefer