564922-2019 - ÄndringSverige-Norrköping: Catering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering Centria Stockholm
Referensnummer: 3.2.1-2019-31747
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket har behov av catering till boende Centria Stockholm.