2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe och Bryggeri
Beskrivning: Denna upphandling avser tecknande av ramavtal för inköp och leverans av produkter inom kategorierna kaffe och bryggeriprodukter till Region Dalarna. Leverans ska ske löpande under avtalstiden till av Region Dalarna anvisade leveransadresser.
Intern identifierare: SN 2025 88
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1905050-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1905051-1