564964-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Försäkringsupphandling Region Värmland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Region Värmland
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Motorfordonsförsäkring för Region Värmland
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Region Värmland