564970-2019 - ÄndringSverige-HÄRNÖSAND: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Arkitekt- och tekniska konsulttjänster 2020-2022.
Referensnummer: 18RS9727
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för Arkitekt- och tekniska konsulttjänster för senare avrop från Regionens fastighetsverksamhet.