Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Hedersrelaterat våld från 18 år
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85320000 Socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
-
Särskild sårbar målgrupp med eller utan barn
Del nr: 2
Information om EU-medel Kontraktet är knutet till projekt och/eller program som finansieras med EU-medel: nej
Våld i nära relation vuxen
Del nr: 3
Våld i nära relation vuxna med barn
Del nr: 4