565041-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rättsskyddsförsäkringar – Portföljupphandling - Rättsskyddsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPortföljupphandling - Rättsskyddsförsäkring
BeskrivningSöderberg & Partners har det stora nöjet att bjuda in till upphandling av portföljlösning avseende Rättsskyddsförsäkring för offentliga kunder.
Intern identifierare24/7
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66513100 Rättsskyddsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000