565122-2020 - ÄndringSverige-Malmö: Mobiltelefontjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betallösningar för parkeringsavgifter
Referensnummer: 20/119
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64212000 Mobiltelefontjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad, genom fastighets- och gatukontoret, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning för slutligt tecknande av avtal avseende: betallösningar för parkeringsavgifter.
Denna upphandling genomförs av Malmö Stad, Fastighets- och gatukontoret och Malmö kommuns parkerings AB.