2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1036 Välfärdsteknik - Trygghetslås Hemtjänsten Södertälje kommun
Beskrivning: Upphandling av Välfärdsteknik - Trygghetslås Hemtjänsten Södertälje och Salems kommun.
Föregående meddelande: 504000-2023
Intern identifierare: TI 2023-1036
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del