565166-2020 - ÄndringSverige-Enköping: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Enköpings Hyresbostäder Företag pch fastighetsförsäkring
Referensnummer: 20/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Enköpings Hyresbostäders företag och fastighetsförsäkring. Sker i samarbete med Marsh AB