2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däcktjänster till ambulanssjukvården
Beskrivning: Upphandling av däcktjänster till ambulansverksamheten. Ramavtal med rangordning
Intern identifierare: H008/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinfodran
Beskrivning: Däcktjänster och däck för den prehospitala verksamheten
Intern identifierare: 1746955
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prövning av anbudsgivare
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: 1746956