565206-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Social omsorg med inkvartering – Skyddat Boende för våldsutsatta med eller utan missbruk
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyddat Boende för våldsutsatta med eller utan missbruk
BeskrivningUpphandling av skyddat boende
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSkyddat boende
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120021:Lot:1