565223-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Måleriarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåleriarbeten
BeskrivningMåleritjänster inom Sundsvall och Timrå kommunkoncern.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSundsvall 11 och 12
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45442100 Målning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSundsvall 13 och 15
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelSundsvall 14 och 16
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelMitthem norr
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelMitthem syd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelTimråbo Norr
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelTimråbo Mitt
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelTimråbo Syd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89441:Lot:8