Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blästring
Referensnummer: 19/64
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90913000 Tankrengöring och reservoarrengöring
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser pannrengöring med torrblästring och i vissa fall robotspolning samt därmed sammanhängande arbeten,
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90913100 Tankrengöring, 90913200 Reservoarrengöring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen