2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljuskällor 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar LED-ljusrör, LED-retrofitljuskällor, kompaktlysrör, lysrör inklusive glimtändare och driftdon samt säkringar.
Intern identifierare: SF 2023/150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31521000 Lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ljuskällor 2024