565325-2022 - ResultatSverige-Ronneby: Uthyrning av jordbruksmaskiner med maskinskötare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av skogsmaskiner
Referensnummer: 22/28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77111000 Uthyrning av jordbruksmaskiner med maskinskötare
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet avser operationell leasing av en skördare och en skotare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen