565359-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1111 Sjukvårdsmaterial
Referensnummer: 21/85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Sjukvårdsmaterial för Gnesta, Nykvarn, Salem och Södertälje kommun.