2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenadmaskiner och tillhörande tjänster
Beskrivning: Laholms kommun inbjuder er att inkomma med anbud avseende Entreprenadmaskinstjänster och anläggare. Följande kategorier/delar efterfrågas: 1. Entreprenadmaskin inkl. förare 2. Anläggningsarbetare 3. Inmätare/utsättare 4. Stensättare
Intern identifierare: 2025-000188
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Laholms kommun inbjuder er att komma in med anbud avseende Entreprenadmaskinstjänster och anläggare. Följande kategorier/delar efterfrågas: 1. Entreprenadmaskin inkl. förare 2. Anläggningsarbetare 3. Inmätare/utsättare 4. Stensättare
Intern identifierare: 1694461-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 Entreprenadsmaskintjänster
Intern identifierare: 1694460-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2 Anläggningsarbetare
Intern identifierare: 1694462-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3 Inmätare/utsättare
Intern identifierare: 1694464-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 4 Stensättare
Intern identifierare: 1694463-4