565429-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Skyltar och upplysta skyltar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 21/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34992000 Skyltar och upplysta skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser skyltar i olika material för inomhus och utomhusbruk till Sysavs återvinningscentraler. Montering och demontering av skyltar ingår i uppdraget. Tjänsten omfattar även tryckeritjänster för kontorsmaterial.