565474-2018 - ResultatSverige-Jönköping: Massagetjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Massagetjänster till Högsta Domstolen, Högsta förvaltningsdomstolen, Svea hovrätt och Kammarrätten i Stockholm
Referensnummer: 1050-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98333000 Massagetjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal avseende massagetjänster till Högsta Domstolen, Högsta Förvaltningsdomstolen, Svea hovrätt och Kammarrätten i Stockholm i enlighet med upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen