56548-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning lyftanordningar, motordrivna portar och trycksatta anordningar
Referensnummer: SN-2015-80
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar ett helhetsansvar för att planera och utföra återkommande besiktning av lyftanordningar, motordrivna portar och kontroll av trycksatta anordningar.