2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Kompression- och antitrombosprodukter
Beskrivning: Avser Request for Information (RFI) inom område Kompression- och antitrombosprodukter inför upphandling.
Intern identifierare: RS2024-00457
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar