2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende konsulttjänster inom asfalts- och anläggningsentreprenader.
Beskrivning: Denna upphandling avser konsulttjänster avseende beställarstöd vid upphandling och förvaltning av ramavtal för asfaltsbeläggningar och anläggningsarbeten i Finspångs kommun
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000