565555-2023 - PlaneringSverige-Falun: Hjälpmedel för äldre personer
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Antidecubitusmadrasser
Referensnummer: HJN 2023/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33196100 Hjälpmedel för äldre personer
II.1.4.
Kort beskrivning
Antidecubitusmadrasser till 7-klöver samverkan
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Hjälpmedel, 7-klövern, Antidecubitusmadrasser