56558-2024 - Resultat
Sverige – Psykiatrisk eller psykologisk vård – Neuropsykiatrisk utredning Barn och ungdom
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Neuropsykiatrisk utredning Barn och ungdom
Beskrivning: Uppdraget avser utredningsuppdrag gällande neuropsykiatriska utredningar för barn.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86636:Lot:1