Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2021MKB-2926 Rekryteringstjänster inom IT, Finans och Förvaltning
Referensnummer: 2021MKB-2926
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av rekryteringstjänster inom IT, Finans och Förvaltning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72222300 IT-tjänster, 79412000 Finansiella konsulttjänster, 79612000 Platsförmedling av kontorspersonal, 79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen