2. Förfarande
Förfarande
Titel: Djurblod
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: K 2024-2880
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141580 Djurblod
Ytterligare klassificering (cpv): 33141500 Hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MTU/MTP
Beskrivning: Se dokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav