See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter
Beskrivning: Malmö stad, hälsa-, vård- och omsorgsförvaltningen, förskoleförvaltningen samt skolrestauranger/serviceförvaltningen, genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av måltidstransporter. Upphandling syftar till att ett (1) ramavtal tecknas med en (1) leverantör per del/anbudsområde.
Intern identifierare: SN-2023-1679
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förfarande enligt 19 kap LOU för tjänst enligt bilaga 2. Förfarandet beskrivs i upphandlingsdokumentet.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 4