See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser finnansiella och banktjänster till Vaggeryds kommun, Vaggeryds Elverk, Vaggeryds Energi AB, Vaggeryd och Skillingaryds Bostads AB och SÅM/Samverkan Återvinning Miljö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100080:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster