565901-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Skafferiavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkafferiavtal
BeskrivningBotkyrka Kommun avser att sluta avtal med en leverantör för skafferi varor. Avtalet skall användas som komplement till Huvud grossist upphandlingen av alla förvaltningar i kommunen.
Intern identifierareKS/2025:00133
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkafferiavtal