Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Värdering av fastigheter
Referensnummer: FN 2021/00133-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70000000 Tjänster avseende fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsvärdering
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 70000000 Tjänster avseende fast egendom, 70120000 Köp och försäljning av fastigheter, 70300000 Diverse fastighetsmäkleri på arvodes- eller kontraktsbasis
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser ramavtal med tre (3) anbudsgivare, förutsatt att tre (3) anbudsgivare kvalificerar sig, avrop sker enligt rangordning inom ramavtalet.