566178-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Glasskanner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGlasskanner
BeskrivningDirektupphandling av glasskanner till verksamhetsområde laboratoriemedicin, Region Örebro län. Option på service.
Föregående meddelande000000-2025
Intern identifierareMT2025-0072
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000